1 maja br. zostanie otwarty Punkt Szczepień Powszechnych przy I Zespole Szkół we Wschowie przy ul. Kościuszki 11. Organizatorem szczepień jest Starostwo Powiatowe we Wschowie a operatorem medycznym Nowy Szpital we Wschowie.

Punkt będzie działał w soboty i w niedziele, w godz. 7.00-18.00. Na terenie I Zespołu Szkół we Wschowie ul. Kościuszki 11 odbywają się tylko szczepienia. Szkoła nie prowadzi rejestracji na szczepienia.
Na potrzeby punktu szczepień zostanie przystosowana sala gimnastyczna. Dojazd na szczepienie, parking dla pacjentów oraz wejście do punktu szczepień od strony Osiedla Jagiellonów.

Harmonogram rejestracji:

Od 10 maja na szczepienia mogą zarejestrować się wszystkie osoby chętne, które ukończyły 18 lat.

Szczegóły dotyczące harmonogramu rejestracji dostępne są na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Jak się zarejestrować na szczepienie:

• przez ogólnopolską infolinię, tel. 989 (czynna przez całą dobę)
  • wysyłając SMS o treści SzczepimySie na numer 880 333 333
  • telefonicznie w punkcie szczepień w Nowym Szpitalu we Wschowie, tel. 735 486 981, 662 376 878, 735 486 983 w godz. 7.00-14.30
  • osobiście w Nowym Szpitalu we Wschowie na parterze budynku szpitala

Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz Szczepienia.pdf

Formularz_zgody szczepienia COVID 19 GNSH pacjenci.pdf

Na szczepienie należy zgłosić się wtedy, gdy wszystkie odpowiedzi na pytania w kwestionariuszu będą negatywne. Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań jest pozytywna, szczepienie przeciw COVID-19 powinno zostać skonsultowane z lekarzem w populacyjnym punkcie szczepień.

Prosimy, aby osoby zarejestrowane na szczepienie stawiały się w punkcie nie wcześniej, niż o wyznaczonej godzinie. Aby szczepienia przybiegały sprawnie, prosimy o przychodzenie z wypełnionymi dokumentami. Warto przyjść również luźnym ubraniu – zalecana pod wierzchnim okryciem koszulka z krótkim rękawem.

W przypadku zachorowania lub rezygnacji ze szczepienia prosimy o wcześniejsze odwołanie terminu.