Nowy Szpital w Nakle i Szubinie

Oddział rehabilitacji otwarty 2014-06-27

Zakończono projekt unijny realizowany przez Nowy Szpital w Nakle i Szubinie pn.” Dostosowanie obiektów rehabilitacji stacjonarnej do obowiązujących przepisów prawa oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego w Nowym szpitalu w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.”. 27 czerwca 2014 roku w szpitalu w Szubinie nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi z okazji otwarcia Zakładu Rehabilitacji. W uroczystości uczestniczyli: Andrzej Kinderman – Wicestarosta Nakielski, Ignacy Pogodziński – Burmistrz Szubina, Rafał Heftowicz – Sekretarz Urzędu Miejskiego w Kcyni, Radzisław Panek – radny Rady Powiatu Nakielskiego. Wszystkich przybyłych gości i personel medyczny powitała Karolina Welka – Prezes Zarządu Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie. Po symbolicznym przecięciu wstęgi pomieszczenia poświęcił ks. Jacek Pawelczyk – proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Szubinie. Obecni na otwarciu z zainteresowaniem obejrzeli sale rehabilitacyjne wraz z nowoczesnym sprzętem.

Oddział rehabilitacji został wyposażony w następujący sprzęt:
wanna do kąpieli kończyn górnych

wanna do kąpieli wirowej kończyn dolnych
zestaw do terapii uciskowej

kuchenka do podgrzewania parafiny
aparat do elektroterapii
stół rehabilitacyjny
aparat do terapii falami krótkimi

Zakład rehabilitacji został zmodernizowany i wyposażony w ramach projektu "Dostosowanie obiektów rehabilitacji stacjonarnej do obowiązujących przepisów prawa oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego w „Nowym Szpitalu w Nakle i Szubinie Sp. z o.o.",  RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Całkowita wartość projektu: 650 381,42 zł

źródło: http://www.itvszubin.home.pl

Fotorelacja - http://www.itvszubin.home.pl/?p=125341