Rzecznik prasowy GNS:
Marta Pióro, tel. 502 273 465, mpioro@nowyszpital.pl
Zapytaj o szczegóły w Kostrzynie 2014-06-18   Nowy Szpital w Kostrzynie uruchomił specjalną stronę internetową http://twojnajlepszyszpital.pl/kostrzyn/zapytaj/ gdzie każdy może zadać pytanie dotyczące szpitala. - Staramy się, aby szpital jak najlepiej służył pacjentom. Wiemy, że przy tejokazji pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Stąd pomysł na... Czego od szpitala oczekują mieszkańcy Świecia? 2014-06-10 Nowy Szpital w Świeciu chce poznać oczekiwania mieszkańców i pacjentów. Przez dwa tygodnie pracownicy placówki będą zbierali opinie na temat szpitala. Z opinii i wskazówek mieszkańców i pacjentów powstanie plan zmian.  - Chcemy, żeby mieszkańcy Świecia poczuli, że to ich szpital i mogą mieć wpływ na to, co się... Endoskopia i rehabilitacja w Krośnie i Gubinie 2014-06-02   Narodowy Fundusz Zdrowia przyznał kontrakt na nowe usługi medyczne w Nowym Szpitalu Powiatu Krośnieńskiego. Od czerwca 2014 r. w Krośnie dostępne będą badania gastro i kolonskopii a od 1 lipca w Gubinie rusza Zakład Rehabilitacji.    Pracownia endoskopii została uruchomiona w ubiegłym roku. Do potrzeb... W Kostrzynie pytają mieszkańców 2014-04-24 Nowy Szpital w Kostrzynie pyta mieszkańców o ich oczekiwania i opinie dotyczące szpitala. Przez dwa tygodnie pracownicy placówki będą zbierali opinie na temat szpitala. Z opinii i wskazówek mieszkańców i pacjentów powstanie plan zmian.   - Chcielibyśmy, żeby mieszkańcy Kostrzyna poczuli, że to ich szpital i mogą... W Olkuszu otwarto nową neurologię 2014-04-11 W najbliższych dniach pacjentów i personel olkuskiej neurologii czeka przeprowadzka. To dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców Olkusza, ponieważ zmodernizowany oddział to przede wszystkich większe możliwości leczenia pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, w tym ze świeżo rozpoznanymi udarami.  ...