Rzecznik prasowy GNS:
Marta Pióro, tel. 502 273 465, mpioro@nowyszpital.pl
Sąd oddalił zażalenie Powiatu Giżyckiego w sprawie zarządcy przymusowego w Szpitalu Giżyckim 2015-05-21 21 maja br. Sąd Apelacyjny w Szczecinie oddalił zażalenie Powiatu Giżyckiego na postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie z dnia 13 kwietnia 2015r. (sygn. VIII GCo 68/15) ustanawiające zarządcę przymusowego w Szpitalu Giżyckim. W ocenie Sądu Apelacyjnego w Szczecinie decyzja Sądu Okręgowego w Szczecinie była prawidłowa i... Szpital w Olkuszu - przekształcenie bez zarzutu 2015-04-16 Krakowska prokuratura nie dopatrzyła się uchybień w prywatyzacji szpitala w Olkuszu i 3 kwietnia br. umorzyła postępowanie w tej sprawie. Prowadzone od marca 2012r. postępowanie prokuratorskie dotyczyło rzekomo niedostatecznego zabezpieczenia interesów powiatu przy przekształceniu i prywatyzacji szpitala przez ówczesny zarząd... Przekształcenie SP ZOZ w Olkuszu prawidłowe i legalne 2015-03-18 Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie oddalił skargę Prokuratora Okręgowego w Krakowie, który żądał stwierdzenia nieważności uchwały podjętej przez Radę Powiatu w Olkuszu, w sprawie przekształcenia Samodzielnego Publicznego ZOZ w Olkuszu. W ocenie Sądu nie doszło do naruszenia przepisów, a Powiat podejmując uchwałę... Grupa Nowy Szpital w zarządzie OSSP 2014-11-24 Przewodniczącym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych został ponownie Andrzej Sokołowski . Natomiast po raz pierwszy w zarządzie OSSP znalazł się przedstawiciel Grupy Nowy Szpital - Marcin Szulwiński, prezes zarządu GNS.    Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze OSSP, które odbyło się 21-22... Nie - dla zmian wycen procedur medycznych 2014-11-21 Pracodawcy RP apelują do prezesa NFZ o zaprzestanie wprowadzania zmian w wycenach procedur medycznych i przekazanie tych kompetencji do powołanej do tego celu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji. Sprzeciw Pracodawców RP wywołał projekt zarządzenia prezesa NFZ zmieniający m.in. wycenę operacji zaćmy na miesiąc przed...
.