Rzecznik prasowy GNS:
Marta Pióro, tel. 502 273 465, mpioro@nowyszpital.pl
Zdaniem internautów 2014-08-20 62 proc. Internautów biorących udział w dyskusji na stronie  www.twojnajlepszyszpital.pl  uważa, że szpital może leczyć lepiej bez dodatkowych pieniędzy. Ich zdaniem o jakości leczenia decyduje właściwa komunikacja między personelem a pacjentem, życzliwość oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.... Szpitale samorządowe - komu są potrzebne? 2014-08-19 " Zadaniem samorządu jest reprezentowanie interesów mieszkańców. Jeżeli samorząd ma zapewnić mieszkańcom usługi medyczne, a jednocześnie jest właścicielem przedsiębiorstwa, które te usługi świadczy, to mamy sprzeczność" - więcej o szpitalach samorządowych:   ... Mieszkańcy i pacjenci ze Świecia mówią o swoim szpitalu 2014-08-05 Lepsza komunikacja między personelem i pacjentami to najbardziej oczekiwana zmiana w szpitalu w Świeciu – to wynik analizy ponad 800 ankiet wypełnionych przez mieszkańców Świecia i okolic. Wyniki poznali pracownicy szpitala, którzy wspólnie z zarządem będą pracowali nad zmianami w placówce. Celem tych działań jest zbliżanie... Zapytaj o szczegóły w Kostrzynie 2014-06-18   Nowy Szpital w Kostrzynie uruchomił specjalną stronę internetową http://twojnajlepszyszpital.pl/kostrzyn/zapytaj/ gdzie każdy może zadać pytanie dotyczące szpitala. - Staramy się, aby szpital jak najlepiej służył pacjentom. Wiemy, że przy tejokazji pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Stąd pomysł na... Czego od szpitala oczekują mieszkańcy Świecia? 2014-06-10 Nowy Szpital w Świeciu chce poznać oczekiwania mieszkańców i pacjentów. Przez dwa tygodnie pracownicy placówki będą zbierali opinie na temat szpitala. Z opinii i wskazówek mieszkańców i pacjentów powstanie plan zmian.  - Chcemy, żeby mieszkańcy Świecia poczuli, że to ich szpital i mogą mieć wpływ na to, co się...