Rzecznik prasowy GNS:
Marta Pióro, tel. 502 273 465, mpioro@nowyszpital.pl
Przekształcenie SP ZOZ w Olkuszu prawidłowe i legalne 2015-03-18 Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie oddalił skargę Prokuratora Okręgowego w Krakowie, który żądał stwierdzenia nieważności uchwały podjętej przez Radę Powiatu w Olkuszu, w sprawie przekształcenia Samodzielnego Publicznego ZOZ w Olkuszu. W ocenie Sądu nie doszło do naruszenia przepisów, a Powiat podejmując uchwałę... Grupa Nowy Szpital w zarządzie OSSP 2014-11-24 Przewodniczącym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych został ponownie Andrzej Sokołowski . Natomiast po raz pierwszy w zarządzie OSSP znalazł się przedstawiciel Grupy Nowy Szpital - Marcin Szulwiński, prezes zarządu GNS.    Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze OSSP, które odbyło się 21-22... Nie - dla zmian wycen procedur medycznych 2014-11-21 Pracodawcy RP apelują do prezesa NFZ o zaprzestanie wprowadzania zmian w wycenach procedur medycznych i przekazanie tych kompetencji do powołanej do tego celu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji. Sprzeciw Pracodawców RP wywołał projekt zarządzenia prezesa NFZ zmieniający m.in. wycenę operacji zaćmy na miesiąc przed... Zdaniem internautów 2014-08-20 62 proc. Internautów biorących udział w dyskusji na stronie  www.twojnajlepszyszpital.pl  uważa, że szpital może leczyć lepiej bez dodatkowych pieniędzy. Ich zdaniem o jakości leczenia decyduje właściwa komunikacja między personelem a pacjentem, życzliwość oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.... Szpitale samorządowe - komu są potrzebne? 2014-08-19 " Zadaniem samorządu jest reprezentowanie interesów mieszkańców. Jeżeli samorząd ma zapewnić mieszkańcom usługi medyczne, a jednocześnie jest właścicielem przedsiębiorstwa, które te usługi świadczy, to mamy sprzeczność" - więcej o szpitalach samorządowych:   ...