Rzecznik prasowy GNS:
Marta Pióro, tel. 502 273 465, mpioro@nowyszpital.pl
W Olkuszu otwarto nową neurologię 2014-04-11 W najbliższych dniach pacjentów i personel olkuskiej neurologii czeka przeprowadzka. To dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców Olkusza, ponieważ zmodernizowany oddział to przede wszystkich większe możliwości leczenia pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, w tym ze świeżo rozpoznanymi udarami.  ... Mały Witek poleca Szpital Giżycki 2014-04-03 "Każdy dzień pobytu w szpitalu, gdy i mama i ja czuliśmy, że jesteśmy pod znakomitą opieką lekarzy, położnych, pielęgniarek, będziemy wspominać z wdzięcznością i wzruszeniem do końca życia. To dzięki personelowi oddziału te ważne, nasze pierwsze wspólne chwile były tak piękne. Teraz bez wahania każdej pani z... WOŚP dla małych pacjentów w Świeciu 2014-03-25 Oddział noworodkowy Nowego Szpitala w Świeciu otrzymał sprzęt medyczny z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nowy inkubator, stanowisko do resuscytacji noworodków oraz inne akcesoria służą już małym pacjentom świeckiej placówki.  Szpital otrzymał z fundacji:   - stanowisko do resuscytacji... Grupa Nowy Szpital ze wsparciem EBOR 2014-03-06   Kredyt z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju sfinansuje inwestycje planowane przez Grupę Nowy Szpital. Umowę w  tej sprawie podpisano w tym tygodniu.    - Jesteśmy zadowoleni, że EBOiR pozytywnie ocenił przedstawiony przez GNS kierunek rozwoju. Współpraca z tą instytucją daje nam poczucie, że nasz... "Zdrowe Szpitale" wśród najlepszych 2014-01-13 Realizowana przez Think Kong dla Grupy Nowy Szpital kampania „Zdrowe Szpitale” wśród najlepszych kampanii informacyjnych na świecie. Jury konkursu Magellan Awards 2013 przyznało złotą statuetkę zintegrowanej kampanii „Zdrowe Szpitale” realizowanej przez agencję social mediową Think Kong oraz On Board PR Ecco Network...