Rzecznik prasowy GNS:
Marta Pióro, tel. 502 273 465, mpioro@nowyszpital.pl
Zabezpieczenie medyczne w trakcie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 2016-07-21 Zabezpieczenie medyczne w trakcie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 Europejski Kongres Gospodarczy o zdrowiu 2016-05-23 Roli prywatnego kapitału w polskim systemie ochrony zdrowia był poświęcony jeden z panej podczas VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który zakończył się 20 maja. W dyskuji wziął udział prezes Grupy Nowy Szpital, Marcin Szulwiński.    Punktem wyjścia do dyskusji był projekt ustawy... Partnerstwo publiczno-prywatne służy pacjentom 2016-04-22 Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego był w czwartek, 21 kwietnia gościem szpitala w Świeciu. Podczas spotkania z zarządem Grupy Nowy Szpital i przedstawicielami samorządów współpracujących z z Grupą, marszałek podkreślał znaczenie dobrej opieki medycznej dostępnej dla wszystkich pacjentów również... Rada Miasta Skwierzyny w obronie szpitala 2015-10-22 Stanowisko Rady Miejskiej Skwierzyny przeciw wypowiedzeniu umowy na podwykonawstwo usług w ramach Państwowego Ratownictwa Medycznego przyjęte podczas XII Sesji Rady Miejskiej dnia 22 października 2015 roku    Rada Miejska w Skwierzynie jest głęboko zaniepokojona zamiarem wypowiedzenia przez Szpital w Międzyrzeczu... Grupa Nowy Szpital w Radzie ds. Potrzeb Zdrowotnych woj. lubuskiego 2015-09-03 W czerwcu br. wojewoda lubuska powołała Wojewódzką Radę ds. Potrzeb Zdrowotnych. W jej skład, jako przedstawiciel reprezentatywnych organizacji pracodawców został  powołany Marcin Szulwiński, prezes zarządu Grupy Nowy Szpital. Inauguracyjne spotkanie Rady odbędzie się 15 września.    Wśród członków...